Program TV

Pro TV
06:00 Ştirile Pro TV
10:30 Vorbeşte lumea Show
Antena 1
08:00 'Neatza cu Răzvan şi Dani Show
11:57 Alegeri prezidenţiale 2019 Show
Discovery Channel
08:30 Cum se fabrică? Show
09:00 Cum se fabrică? Show
Discovery Science
08:14 Mega proiecte Show
09:02 Silicon Valley: Istoria unui fenomen Show
Discovery Showcase
08:30 Viitorul energiei Show
09:15 Regele cofetarilor Show
National Geographic
08:00 Primitivii moderni: Înapoi la pământ Show
09:00 Salvatori pe drumuri îngheţate


Animal Planet
08:15 Pitbuli şi condamnaţi
09:10 Pitbuli şi condamnaţi
HBO
07:35 Hotel Transilvania 3: Monştrii în vacanţă Film
09:10 Regele hoţilor Drama
HBO 2
08:05 Cronicile din Narnia: Călătorie pe mare cu Zori-de-Zi Aventura
09:55 În furtună Istoric
HBO 3
07:50 Oraşul poliţiştilor Drama
09:35 Omul care l-a ucis pe Don Quijote Aventura
Happy Channel
06:45 Minciuna Serial
08:45 Valurile vieţii Serial
PRO CINEMA
08:00 Loviţi de dragoste Comedie
10:15 La Bloc Serial


Kanal D
08:15 Pastila de râs Show
08:45 Teleshopping Show
FilmBox
08:00 Ursuleţul Winnie Pooh
08:55 Micii eroi
Cinemax
08:40 Rango
10:25 Vraja Drama
PRO 2
07:45 Numai iubirea Serial
09:00 Teleshopping Show
Toate posturile TV
AMC
07:00 După impact
09:00 O altă şansă
ATV
06:55 ATV START
09:35 START plusz


AXN
07:50 Cititorii de oase
08:45 Scorpion
AXN Black
07:00 Teleshop
10:05 Hannibal Post Mortem
AXN White
07:00 Teleshop
12:00 Martorii
Agro TV
08:00 Ce vor plantele
09:00 Realităţi rurale


Antena 3
06:00 Ştirile dimineţii
09:00 Previziuni
Antena Stars
08:00 Star Matinal
11:45 Teleshopping
Arte HD
08:15 360°_Géo
09:00 Les vierges sous serment
Auto Motor Sport HD
08:10 Autoquartett
09:10 Der Einzeltest
B1
08:00 Ştirile B1
08:55 Meteo
Baby TV
08:44 Big Bugs Band
08:49 Rocco


Balkanika MTV
06:00 Tick-Tack
10:00 Hit mix
Bloomberg
08:00 Bloomberg Daybreak: Europe
09:30 Bloomberg Markets: European Open
Bollywood Clasic
08:40 Dumnezeu e martor
11:45 În bătaia focului
Bollywood TV
08:25 Escrocheria
10:25 Clips
Bollywood TV Film
08:20 Ruşinea
11:45 Puterea
Boomerang
08:36 Tom şi Jerry se dau în spectacol
08:54 Tom şi Jerry se dau în spectacol


CBS Reality
08:40 Patrula de poliţie
09:30 Comorile lui Cari
CGTN
08:30 Assignment Asia
09:00 The World Today
CNBC
08:00 Europe Squawk Box
11:00 Street Signs
CNN
07:00 CNN Newsroom (with World Sport)
09:00 CNN Newsroom
Cartoon Network
08:36 Fetiţele Powerpuff
08:54 Haideţi, Tineri titani!


Cinemax 2
08:40 Tremurul
09:10 Plecarea
Comedy Central Extra
08:30 Doi bărbaţi şi jumătate
09:00 Doi bărbaţi şi jumătate
Cool TV
08:00 CSI: Miami helyszínelők
09:00 Monk – Flúgos nyomozó
Crime&Investigation Network
08:05 Primele 48 de ore
08:50 Vânătorul de criminali
DTX
08:20 Căutătorul de maşini clasice
09:10 Garajul fetelor
DW
08:15 The Volcano that Changed the World
09:00 DW News


Da Vinci Learning
08:40 Când voi fi mare
08:55 Operaţiunea Au!
Digi24
05:50 Digimatinal
09:00 Ştirile dimineţii
Disney Channel
08:30 Miraculous: Buburuza şi Motan Noir
09:00 Casa lui Raven


Disney Junior
08:30 Vampirina
08:45 Vampirina
Diva Universal
08:00 Camera de gardă
09:00 Crimele din Midsomer
DoQ

Duna TV
08:15 Unser Bildschirm
08:45 Ridikül
E! Entertainment
08:00 Revenge Body with Khloé Kardashian
09:00 Relatively Nat & Liv
Erdély TV
08:30 Tájkép
09:00 Híradó


Estrada TV
08:15 Cântecele românilor
08:45 Teleshoping
Etno
08:30 Cântece pentru cei dragi
08:59 Minutul românesc
Euronews
08:36 Good Morning Europe
08:47 Good Morning Europe
Eurosport 1
08:00 Curse de maşini: WTCR: Prima cursă
08:45 Curse de maşini: WTCR: Cursa a doua
Eurosport 2
08:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la feminin: Finala
09:30 Superbike: Campionatul Mondial: Prima cursă
Extreme Sports
08:40 Pro Bull Riders
09:30 X Games: X Games: Minneapolis


Fashion TV
08:30 Model Talks
08:55 Fashion Week
Favorit
07:00 Spectacol radio Ion Drăgan – Partea a II-a
09:00 Favoriţii sunteţi voi
Film+
08:20 Csak a testeden át!
10:15 Megdönteni Hajnal Tímeát
Film+2
08:00 Isten áldjon, Esperanza!
09:00 Elif – A szeretet útján
FilmBox Extra HD
08:10 Nisipul iubirii
09:40 La război cu copiii surorii mele


FilmBox Family
08:00 Madagascar: În ţinutul Antankarana
08:55 Madagascar: În Inima Ţinuturilor Betsimisaraka
FilmBox Plus
08:40 Povestea unui căţel
10:10 Eroul cuiva
FilmBox Premium
07:50 Zoolander 2
09:30 Jack Reacher. Să nu te întorci niciodată
Filmcafe
08:00 Robocop: Reversul medaliei
10:05 Insula din vis
Fine Living
08:40 Constructorii de hambare
09:30 Design cu buget redus
Fishing&Hunting
08:30 Campionat mondial de feeder în Africa de Sud
09:00 Pescuitul în focus


Food TV
08:30 Întrecerea bucătarilor
09:15 Localuri clasice americane
France 24
08:30 The News
08:45 Headlines
H!T Music
08:00 Music Breakfast
10:00 Class of...


History Channel
08:00 Extratereştri antici
08:55 Renovarea casei-zombi
History HD
08:00 Extratereştri antici
08:55 Renovarea casei-zombi
Hír TV
08:30 Magyarország élőben
09:00 Hírek
IDx
07:55 Poveşti însângerate
08:50 Victime sigure
Inedit TV
08:30 Hituri muzicale
08:50 Teleshopping


JimJam
08:40 Angelina Balerina
08:52 Angelina Balerina
Kiss TV
06:00 Rise & Kiss
10:00 Kiss Alert
Look Plus
08:30 Rezumatele Etapei Bundesliga
09:30 Ştirile sportive Look Plus
Look TV
07:30 Fotbal Liga a 2-a: Petrolul Ploieşti – Concordia Chiajna, Etapa 13
09:30 Teleshopping


M1
08:35 Ma reggel
09:00 Híradó
M2
08:35 Sammy és barátai
08:50 Moncsicsik
M4 Sport SD
08:30 Kosárlabda magazin
09:30 Kézilabda magazin
MTV Dance
08:00 Wake Me Up!
11:00 Non-Stop Bangerz!
MTV Hits
06:00 Nothing But Hits
12:00 Non-Stop Pop!
MTV Live HD
08:00 High Definition Hits!
12:00 Powerplay! This Week's MTV Hotlist


Megamax
08:40 Alegerea lui Chuck
09:05 Alegerea lui Chuck
Mezzo
06:55 Intermezzo
09:30 L'Histoire du Soldat
Minimax
08:05 Romeo şi Julieta, pecetluit cu un sărut
09:25 Micul meu ponei: Prietenia este magică
Mooz Dance HD
08:00 Wake Up & Mooz
10:00 Mooz & Dance
Motorvision HD
08:40 Motorvision Tuning: 'R' is for Racing
09:10 High Octane: FMX Expression Sessions
Music Channel
06:00 Morning Mix
09:00 3> Play


Muzsika TV
08:00 Hungarian PopTop Klip Mix
09:00 Kívánságpercek
MyZen HD
07:00 Fitness
09:00 Yoga pour athlètes
Nat Geo Wild
08:00 Doctor Pol
09:00 Dr. K: Urgenţe exotice
Nat Geo Wild HD
08:00 Doctor Pol
09:00 Dr. K: Urgenţe exotice
National Geographic HD
08:00 Primitivii moderni: Înapoi la pământ
09:00 Salvatori pe drumuri îngheţate


Nautical Channel
08:30 Mad Dogs
09:00 52 Super Series
Naşul TV
08:00 Naşul CANADA
09:00 Ora de veghe
Naţional 24 Plus
08:30 Nino şi Maria
09:30 Teleshopping
Naţional TV
08:30 Miezul problemei
09:45 Dragoste şi ură
Neptun TV
08:00 Audienţa în direct
09:00 Doctor Planet
Nickelodeon
08:30 Familia Gălăgie
08:50 Familia Gălăgie


Nickelodeon Jr.
08:25 Patrula căţeluşilor
08:50 Patrula căţeluşilor
PRO 7
08:40 The Big Bang Theory
09:05 The Big Bang Theory
PRO Gold
07:30 Vorbeşte lumea
10:15 La Dona
PRO X
07:00 Ştiri Sport.ro
08:45 Teleshopping


Paramount Channel
07:55 Drumul spre victorie
10:20 Bulgări de zăpadă
Prima TV
07:20 Paradisul femeilor
09:30 Teleshopping
RTL +
08:25 A Midsomer gyilkosságok
10:25 Knight Rider
RTL Channel
07:00 Guten Morgen Deutschland
09:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
RTL II
08:30 Kungfu Panda – A rendkívüliség legendája
09:00 Pimaszúr átcuccol


RTL Klub
07:00 Reggeli
10:05 Asztro-Show
Rai Uno
07:45 Unomattina
10:55 TG 1
Realitatea TV
08:00 Dimineaţa de ştiri
09:00 Dimineaţa de ştiri
România Tv
08:00 Ştirile România TV
09:00 Ştirile România TV
SAT.1
06:30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
11:00 Im Namen der Gerechtigkeit – Wir kämpfen für Sie!


Slager TV
07:55 Reggeli vigadó
08:55 Zeneváró
Speranţa TV
08:00 Dimineaţa cu Speranţă
10:00 În obiectiv
TLC
08:00 Rochia perfectă
09:00 Regele cofetarilor – Cele mai bune momente
TV 1000
07:50 Inventarea minciunii
09:30 Gheaţa
TV Paprika
08:00 Teleshop
09:00 Preparate rapide şi uşoare cu Jamie


TV2
07:55 Mokka
10:35 Teleshop
TV5 Monde
08:30 Télématin
08:47 L'invité
TVE
07:30 Telediario Matinal
09:25 Los desayunos de TVE
TVH

TVR 1
08:00 Telejurnal matinal
09:00 Telejurnal matinal
TVR 2
08:00 oanApp
09:00 Documentar 360° – GEO


TVR 3
08:00 Matinalii
08:55 Teleshopping
TVR HD
08:00 oanApp
08:50 Filler
Taraf TV
08:30 Videodedicaţii
10:00 Teleshopping
Trace Sport Stars
08:30 Fight Stars
08:55 Clubland
Trace Urban HD
01:45 Playlist
19:15 Urban Hit 10


Travel Channel
08:30 Vânătorii internaţionali de case
09:00 Mâncăruri bizare: destinaţii delicioase
Travel Mix
08:30 Agroturistica
09:00 Infotrip
Trinitas TV
08:00 Jurnalul Trinitas
08:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
U TV
07:00 Alarm Clock
10:00 Poliţia muzicii
VH1 Channel
07:00 Rise and Shine with VH1
10:00 Guess the Year
VH1 Classic
07:00 We Are the 80s
12:00 Smells Like the 90s


Viasat Explore
08:35 Febra jadului
09:00 Febra jadului
Viasat History
08:40 Misterele muzeelor
09:30 Enigme ale Egiptului
Viasat Nature
08:30 Întoarcerea invadatorilor
09:25 Lumea nocturnă a naturii
Viasat Nature/History HD
07:55 Cum a fost salvată Sirga
08:50 Disecţii ale giganţilor naturii
ZU TV
07:00 ZUnrise
10:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat