Program TV Disney Junior

00:00
- 00:25
Sofia Întâi
00:25
- 00:30
Music Lullabies
00:30
- 01:00
Gigantozaurul
01:00
- 01:30
Eroi în Pijamale
01:30
- 02:00
Eroi în Pijamale
02:00
- 02:15
Zou
02:15
- 02:30
Zou
02:30
- 03:00
Henry Dragomonstru
03:00
- 03:30
Henry Dragomonstru
03:30
- 03:40
Paprika
03:40
- 03:55
Zou
03:55
- 04:10
Zou
04:10
- 04:25
Zou
04:25
- 04:35
Paprika
04:35
- 04:45
Paprika
04:45
- 05:00
Henry Dragomonstru
05:00
- 05:30
Gigantozaurul
05:30
- 05:45
Eroi în Pijamale
05:45
- 06:00
Eroi în Pijamale
06:00
- 06:15
Eroi în Pijamale
06:15
- 06:30
Eroi în Pijamale
06:30
- 06:55
Gigantozaurul
06:55
- 07:00
Desene Cu Buticul Lui Minnie
07:00
- 07:30
Garda felină
07:30
- 08:00
Clubul lui Mickey Mouse
08:00
- 08:30
Vampirina
08:30
- 08:40
Blue
08:40
- 08:50
Blue
08:50
- 09:00
Blue
09:00
- 09:30
Eroi în Pijamale
09:30
- 10:00
T.O.T.S.
10:00
- 10:30
Elena din Avalor
10:30
- 11:00
Sofia Întâi
11:00
- 11:30
Bebeluşii Muppets
11:30
- 12:00
Prietenii Căţeluşi
12:00
- 13:00
Clubul lui Mickey Mouse
13:00
- 13:30
Doctoriţa Pluşica
13:30
- 14:00
Doctoriţa Pluşica
14:00
- 14:30
Doctoriţa Pluşica
14:30
- 15:00
Doctoriţa Pluşica
15:00
- 15:30
Doctoriţa Pluşica
15:30
- 16:00
Doctoriţa Pluşica
16:00
- 16:30
Doctoriţa Pluşica
16:30
- 17:00
Elena din Avalor
17:00
- 17:10
Blue
17:10
- 17:20
Blue
17:20
- 17:30
Blue
17:30
- 18:00
Mickey şi piloţii de curse
18:00
- 18:30
T.O.T.S.
18:30
- 19:00
Clubul lui Mickey Mouse
19:00
- 19:30
Clubul lui Mickey Mouse
19:30
- 20:00
Eroi în Pijamale
20:00
- 20:30
Prietenii Căţeluşi
20:30
- 21:00
Elena din Avalor
21:00
- 21:30
Sofia Întâi
21:30
- 22:00
Eroi în Pijamale
22:00
- 22:30
Eroi în Pijamale
22:30
- 23:00
Prietenii Căţeluşi
23:00
- 23:30
Prietenii Căţeluşi
23:30
- 00:00
Gigantozaurul
00:00
- 00:30
Gigantozaurul
00:30
- 01:00
Eroi în Pijamale
01:00
- 01:30
Eroi în Pijamale
01:30
- 02:00
Eroi în Pijamale
02:00
- 02:15
Zou
02:15
- 02:30
Zou
02:30
- 03:00
Henry Dragomonstru
03:00
- 03:30
Henry Dragomonstru
03:30
- 03:40
Paprika
03:40
- 03:55
Zou
03:55
- 04:10
Zou