Program TV Disney Junior

00:00
- 00:25
Sofia Întâi
00:25
- 00:30
Mickey şi piloţii de curse: Poznele lui Chip şi Dale
00:30
- 01:00
Gigantozaurul
01:00
- 01:30
Eroi în Pijamale
01:30
- 02:00
Eroi în Pijamale
02:00
- 02:15
Zou
02:15
- 02:30
Zou
02:30
- 02:55
Henry Dragomonstru
02:55
- 03:20
Henry Dragomonstru
03:20
- 03:30
Paprika
03:30
- 03:40
Paprika
03:40
- 03:55
Zou
03:55
- 04:10
Zou
04:10
- 04:25
Zou
04:25
- 04:35
Paprika
04:35
- 04:45
Paprika
04:45
- 05:00
Henry Dragomonstru
05:00
- 05:30
Gigantozaurul
05:30
- 06:00
Eroi în Pijamale
06:00
- 06:30
Eroi în Pijamale
06:30
- 06:55
Gigantozaurul
06:55
- 07:00
Desene Cu Buticul Lui Minnie
07:00
- 07:30
Garda felină
07:30
- 08:00
Mickey Mouse: Aventuri încurcate
08:00
- 08:30
Vampirina
08:30
- 08:40
Blue
08:40
- 08:50
Blue
08:50
- 09:00
Blue
09:00
- 09:30
Sofia Întâi
09:30
- 10:00
Elena din Avalor
10:00
- 10:30
Clubul lui Mickey Mouse
10:30
- 11:00
Clubul lui Mickey Mouse
11:00
- 11:30
Mickey Mouse: Aventuri încurcate
11:30
- 11:40
Blue
11:40
- 11:50
Blue
11:50
- 12:00
Blue
12:00
- 12:10
Blue
12:10
- 12:20
Blue
12:20
- 12:30
Blue
12:30
- 12:40
Blue
12:40
- 12:50
Blue
12:50
- 13:00
Blue
13:00
- 13:10
Blue
13:10
- 13:20
Blue
13:20
- 13:30
Blue
13:30
- 14:00
Mickey Mouse: Aventuri încurcate
14:00
- 14:30
Sofia Întâi
14:30
- 15:00
Sofia Întâi
15:00
- 15:30
Sofia Întâi
15:30
- 16:00
Sofia Întâi
16:00
- 16:25
Sofia Întâi
16:25
- 16:30
Mickey şi piloţii de curse: Poznele lui Chip şi Dale
16:30
- 17:00
Elena din Avalor
17:00
- 17:10
Blue
17:10
- 17:20
Blue
17:20
- 17:30
Blue
17:30
- 18:00
Mickey Mouse: Aventuri încurcate
18:00
- 18:15
Prietenii Căţeluşi
18:15
- 18:30
Prietenii Căţeluşi
18:30
- 19:00
Vampirina
19:00
- 19:30
Eroi în Pijamale
19:30
- 20:00
Garda felină
20:00
- 20:25
Sofia Întâi
20:25
- 20:30
Mickey şi piloţii de curse: Poznele lui Chip şi Dale
20:30
- 20:40
Blue
20:40
- 20:50
Blue
20:50
- 21:00
Blue
21:00
- 21:30
Mickey Mouse: Aventuri încurcate
21:30
- 22:00
Elena din Avalor
22:00
- 22:30
Prietenii Căţeluşi
22:30
- 23:00
Vampirina
23:00
- 23:30
Eroi în Pijamale
23:30
- 00:00
Garda felină
00:00
- 00:25
Sofia Întâi
00:25
- 00:30
Mickey şi piloţii de curse: Poznele lui Chip şi Dale
00:30
- 01:00
Gigantozaurul
01:00
- 01:30
Eroi în Pijamale
01:30
- 02:00
Eroi în Pijamale
02:00
- 02:15
Zou
02:15
- 02:30
Zou
02:30
- 02:55
Henry Dragomonstru
02:55
- 03:20
Henry Dragomonstru
03:20
- 03:30
Paprika
03:30
- 03:40
Paprika
03:40
- 03:55
Zou
03:55
- 04:10
Zou