Program TV Fishing&Hunting - Sambata

00:00
- 00:30
Pescuit fără frontiere Show
00:30
- 01:00
Dovit
01:00
- 01:30
Adevărata faţă a Maldivelor
01:30
- 02:00
Regele râurilor
02:00
- 02:30
Ponturi de top Show
02:30
- 03:00
Csali Hungaria
03:00
- 03:30
Febra Vânătorii
03:30
- 04:00
J. Alain Smith, American World Hunter's Red Deer
04:00
- 04:30
Febra Vânătorii
04:30
- 05:00
Studiu De Caz La Spinning
05:00
- 05:30
Bucătăria iubitorilor de peşte cu Bánki Márk Show
05:30
- 06:00
Ponturi de top Show
06:00
- 06:30
Viktor Takács
06:30
- 07:00
Viktor Takács
07:00
- 07:30
Vânătoare de căprior la Cserkeszőlő
07:30
- 08:00
Provocări la pescuit
08:00
- 08:30
Provocări la pescuit
08:30
- 09:00
Adevărata faţă a Maldivelor
09:00
- 09:30
Magazin Energofish Show
09:30
- 10:00
De la somni nebuni, la crapi nebuni
10:00
- 10:30
Gone Fishin
10:30
- 11:00
Provocări la pescuit
11:00
- 11:30
Provocări la pescuit
11:30
- 12:00
F&H Events – Cupa Rapture 2020 Show
12:00
- 12:30
Hírös Yacht
12:30
- 13:00
Ponturi de top Show
13:00
- 13:30
Delphin Show
13:30
- 14:00
Regele râurilor
14:00
- 14:30
Ponturi de top Show
14:30
- 15:00
Csali Hungaria
15:00
- 15:30
Febra Vânătorii
15:30
- 16:00
J. Alain Smith, American World Hunter's Red Deer
16:00
- 16:30
Febra Vânătorii
16:30
- 17:00
Pescuit fără frontiere Show
17:00
- 17:30
Teatrul Crapului
17:30
- 18:00
Teatrul Crapului
18:00
- 18:30
Gone Fishin
18:30
- 19:00
Doi prieteni pe lacul Balaton Show
19:00
- 19:30
Jurnalul unui pescar de competiţie
19:30
- 20:00
Pe Urmele Prăzii
20:00
- 20:30
Somogy
20:30
- 21:00
Pescuit fără limite
21:00
- 21:30
Novák Feeder – Pescuit method cu un campion Show
21:30
- 22:00
Provocări la pescuit
22:00
- 22:30
Provocări la pescuit
22:30
- 23:00
Halmi Péter Pál
23:00
- 23:30
Armurierul
23:30
- 00:00
Armurierul
00:00
- 00:30
Teatrul Crapului
00:30
- 01:00
Teatrul Crapului
01:00
- 01:30
Vânătorii şi ucigaşii
01:30
- 02:00
Novák Feeder – Pescuit method cu un campion Show
02:00
- 02:30
Provocări la pescuit
02:30
- 03:00
Provocări la pescuit
03:00
- 03:30
Halmi Péter Pál
03:30
- 02:00
Armurierul