Program TV TV Paprika

00:00
- 01:00
Hairy Bikers: Aventură mediteraneeană Show
01:00
- 01:30
Culoare în farfurie Show
01:30
- 02:00
Antonio şi Michael în bucătărie Show
02:00
- 03:00
River Cottage în Australia Show
03:00
- 04:00
Campionatul deserturilor: Înfruntarea maeştrilor patiseri Show
04:00
- 04:30
Dora la piaţă Show
04:30
- 05:00
Bucătărie în aer liber Show
05:00
- 05:30
Bucătarul cel bun şi bucătarul cel rău Show
05:30
- 06:00
Martha Stewart: Lumea prăjiturilor Show
06:00
- 07:00
Hairy Bikers: Aventură mediteraneeană Show
07:00
- 07:30
Dora la piaţă Show
07:30
- 08:00
Preparate preferate Show
08:00
- 08:30
Bucătarul cel bun şi bucătarul cel rău Show
08:30
- 09:00
Bucătărie în aer liber Show
09:00
- 09:30
Delicatese orientale cu Justine Show
09:30
- 10:00
Preparate rapide şi uşoare cu Jamie Show
10:00
- 10:30
Martha Stewart: Lumea prăjiturilor Show
10:30
- 11:00
Preparate preferate Show
11:00
- 11:30
Antonio şi Michael în bucătărie Show
11:30
- 12:00
Culoare în farfurie Show
12:00
- 12:30
Ghidul cărnurilor Show
12:30
- 13:30
River Cottage în Australia Show
13:30
- 14:30
Campionatul deserturilor: Înfruntarea maeştrilor patiseri Show
14:30
- 15:00
Bunătăţi din legume Show
15:00
- 15:30
Preparate rapide şi uşoare cu Jamie Show
15:30
- 16:00
Gastronomie chineză cu Gok Show
16:00
- 16:30
Dora la piaţă Show
16:30
- 17:00
Bucătărie în aer liber Show
17:00
- 17:30
Ghidul cărnurilor Show
17:30
- 18:30
River Cottage în Australia Show
18:30
- 19:00
Bunătăţi din legume Show
19:00
- 20:00
La drum cu Gordon, Gino şi Fred Show
20:00
- 20:30
Antonio şi Michael în bucătărie Show
20:30
- 21:00
Ghidul cărnurilor Show
21:00
- 21:30
Culoare în farfurie Show
21:30
- 22:00
Preparate rapide şi uşoare cu Jamie Show
22:00
- 23:00
Campionatul deserturilor: Înfruntarea maeştrilor patiseri Show
23:00
- 23:30
Bunătăţi din legume Show
23:30
- 00:00
Bucătarul cel bun şi bucătarul cel rău Show
00:00
- 01:00
La drum cu Gordon, Gino şi Fred Show
01:00
- 01:30
Culoare în farfurie Show
01:30
- 02:00
Antonio şi Michael în bucătărie Show
02:00
- 03:00
River Cottage în Australia Show
03:00
- 04:00
Campionatul deserturilor: Înfruntarea maeştrilor patiseri Show
04:00
- 04:30
Dora la piaţă Show