Program TV

    Filme azi la TV
Românii au talent
20:30  -
Hai să ne batem
23:00 -
Iisus din Nazareth
20:30  -
Chefi la cuţite
23:00 -
Prietena mea genială
20:00  -
Artista, dolarii şi ardelenii
22:30 -
Survivor Romania
20:00  -
La răscruce
23:30 -
Alegerea
20:00  -
Alegerea
21:00 -
Mireasa: Urzeala soacrelor
19:00  -
Mămici de pitici cu lipici
21:00 -
Telejurnal
20:00  -
Luna comanşilor
21:10 -
Gala umorului
20:00  -
Gala umorului
21:00 -
Fotbal: Liga 1: Etapa 1 Playoff/out: Astra Giurgiu – Dinamo Bucureşti
20:30  -
Fotbal Look
22:30 -
Ligue 1 Show
20:30  -
Magazin Bundesliga
21:00 -
Şi fără sâni există Paradis
20:30  -
Îngeraşii
21:30 -
Sara
20:00  -
Răzbunare pe tocuri
21:00 -
Lunetistul 3
20:30  -
Vacanţă all-inclusive
22:15 -
Castle
20:00  -
Desigur... poate că...
21:00 -
Culoarea iubirii
20:05  -
Culoarea iubirii
20:35 -
Şeriful
20:00  -
Cavalerul negru: Legenda renaşte
21:00 -
Coco
20:30  -
Rataţi eroici
22:15 -
Obsesia Evei
20:15  -
Ştirile săptămânii cu John Oliver
21:00 -
NCIS: Anchetă militară
20:05  -
Lunetistul 2
21:00 -
Regii Deşertului
20:00  -
7 secunde
22:20 -
Regele cofetarilor
20:30  -
Dermatologie de top
21:00 -
Anonim
18:50  -
Spre sud
21:00 -
Oameni obişnuiţi
19:25  -
Jocuri de putere
21:30 -
Iubirea învinge
20:00  -
Drumul oaselor
21:00 -
Lumea e mare şi salvarea e după colţ
19:45  -
Legea pământului
22:00 -
Doi bărbaţi şi jumătate
20:30  -
Teoria Big Bang
21:00 -
Familia Thunderman
20:25  -
Familia Thunderman
20:55 -
O balerină la Paris
20:00  -
Luna
20:35 -
Egyenes beszéd
20:25  -
Öt
21:45 -
Brigada De Esports
19:55  -
Lege şi fărădelege
20:55 -
Îngerul păzitor
19:55  -
Candice Renoir
20:55 -
Agraria
20:00  -
Agri Kids
21:00 -
Moştenirea lui Steve Irwin
20:10  -
Viaţă de veterinar
21:05 -
Subiectiv
19:00  -
Exces de putere
21:00 -
Papouasie, un dernier éden
19:55  -
Arte journal
20:45 -
Actualitatea românească
20:00  -
Prinţul Philip
22:00 -
Songs & Rhymes
20:30  -
LaLe Ki LoLu
20:32 -
Balkan party
19:00  -
Where is the party?
01:00 -
Bloomberg Technology
20:00  -
Bloomberg Markets: The Close
21:00 -
Dezamăgire
19:05  -
Testul de iubire
21:00 -
Luna pierdută
18:45  -
Iubire la un clik distanţă
21:00 -
Baby Looney Tunes
20:25  -
Baby Looney Tunes
20:35 -
Judecătoarea Judy
20:20  -
Judecătoarea Judy
20:45 -
Africa Live
20:00  -
Global Business Africa
21:00 -
US the Exchange
20:30  -
US Power Lunch
21:00 -
CNN Newsroom with Lynda Kinkade
20:00  -
Amanpour
21:00 -
Uimitoarea lume a lui Gumball
20:30  -
Uimitoarea lume a lui Gumball
20:40 -
New Amsterdam – Vészhelyzet New Yorkban
20:00  -
Dr. Csont
21:00 -
Primele 48 de ore
20:10  -
Orele dinaintea crimei
21:05 -
Garajul lui Kindig
20:20  -
Maşini nervoase: Un nou garaj
21:00 -
DW News
20:30  -
Arts and Culture
20:45 -
eXplorare Ştiinţa la domiciliu
20:30  -
eXplorare Natura ştie cel mai bine
21:00 -
Comori arhitecturale recuperate
20:00  -
Goana după aur
21:00 -
Cum se fabrică?
20:20  -
Cum se fabrică?
20:45 -
Elena din Avalor
20:30  -
Prietenii Căţeluşi
21:00 -
Isztambuli menyasszony
19:45  -
Rex felügyelő – Elit alakulat
20:35 -
Dr. 90210
20:00  -
Dr. 90210
21:00 -
Nőszemközt
20:00  -
Híradó
21:00 -
Rămăşag pe folclor
20:30  -
Matinali şi populari
23:00 -
Euronews Tonight
20:13  -
Euronews Tonight
20:37 -
Patinaj Artistic: Trofeul Mondial: În Japonia
20:15  -
Fotbal: Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester United
21:00 -
ATP Monte Carlo: Monte Carlo, în Monaco, simplu, sferturi de finală
20:00  -
Ciclism: Seria Pro: Turul Turciei, masculin, etapa a şasea
21:00 -
Nitro Circus Live
20:20  -
Facing Waves
20:45 -
Fashion Magazines
20:30  -
Fashion Week
20:55 -
Ceasuri de folclor
18:00  -
Favoriţii sunteţi voi
21:00 -
Az utolsó szamuráj
19:00  -
Csillagok között
22:00 -
A Macska
20:00  -
A Macska
21:00 -
Dulce-amărui
18:50  -
Sterling: Secretul medalionului pierdut
20:35 -
Boxerul
20:25  -
Un parc de distracţii neobişnuit
22:00 -
Mormolocul şi Balena
20:25  -
Aurul din Klondike
22:00 -
Monte Walsh
20:05  -
Oribilul caz al lui Albert Fish
22:00 -
Owd Bob
19:25  -
The Room
21:00 -
Legenda lui Zorro
19:25  -
Târâtă în iad
22:00 -
Primăvara în bucătărie
20:05  -
Campionatul Copiilor: Reţete la cuptor
20:50 -
Headlines
20:30  -
The World This Week
20:32 -
Shuffle H!TS
19:00  -
Class of...
21:00 -
Arme născute din foc
20:00  -
Extratereştri antici: ultimele dovezi
21:00 -
Arme născute din foc
20:00  -
Extratereştri antici: ultimele dovezi
21:00 -
Magyarország élőben
20:30  -
Hírek
21:00 -
Minţi diabolice: Iubire ucigaşă
20:00  -
Minţi diabolice: Iubire ucigaşă
21:00 -
Hanul cu cântece
20:00  -
Renovatio
22:00 -
Căpşunica Prăjiturica: Aventuri în Berry Bitty
20:30  -
Bravo Huckle
20:58 -
Kiss Alert
19:00  -
Kiss Cinema
21:00 -
Híradó
20:30  -
Időjárás-jelentés
21:25 -
A mancs őrjárat
20:30  -
Peppa malac
20:50 -
Labdarúgás: OTP Bank Liga: Budafoki MTE – Diósgyőri VTK mérkőzés
19:00  -
Péntek esti foci
20:45 -
Friday Club Feels
19:00  -
Club Caliente!
00:00 -
Today's Top Hits
20:00  -
Non-Stop Hits
21:00 -
Hot Right Now! Top 50
18:00  -
MTV Rewind: 2014
21:00 -
Simon Rattle et le London Symphony Orchestra
19:59  -
Intermezzo
21:25 -
Trei prieteni aventuroşi – Petrecere în Mullewapp
20:00  -
Bebe Şef: Înapoi la treabă
21:30 -
Mooz To the Club
20:00  -
Moozmania
00:00 -
Perfect Ride: Value-for-Money Kings
20:10  -
FIA European Truck Racing: Autodrom Most, Most, Czech Republic
20:35 -
3> Play
20:30  -
Hot + Hits
20:40 -
NAGYfröccs
20:25  -
Házibuli Attilával
21:25 -
Dans tes yeux
20:25  -
Altar'd
20:50 -
Africa sălbatică
20:00  -
Africa sălbatică
21:00 -
Africa sălbatică
20:00  -
Africa sălbatică
21:00 -
Coreea de Nord: Următorul lider
20:00  -
Traficanţi pe aeroport
21:00 -
Coreea de Nord: Următorul lider
20:00  -
Traficanţi pe aeroport
21:00 -
Adevăruri tulburătoare
20:00  -
România 2050
21:00 -
Lovesc, deci exist
20:00  -
Suflete trădate
21:45 -
Pe urmele lui Blues
20:20  -
Peripeţiile lui Paddington
20:50 -
Galileo
20:05  -
Gods of Egypt
21:15 -
Familia Heck
20:30  -
Familia Heck
21:00 -
Cobra 11
20:00  -
Baywatch
21:00 -
Alles was zählt
20:05  -
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:40 -
Showder Klub
20:15  -
Showder Klub
21:20 -
Fókusz
19:55  -
Keresztanyu
20:40 -
L'Eredità
19:45  -
Telegiornale
21:00 -
Ediţia de seară
20:00  -
Ştirile România TV
21:00 -
Buchstaben Battle
20:00  -
Sat.1 Nachrichten
20:55 -
Orizontul credinţei
20:00  -
Lumini din trecut
20:50 -
Şcoala culinară a lui Rory O'Connell
20:30  -
Mâncăruri rapide cu Donal
21:00 -
Tények Plusz
19:45  -
Exatlon Hungary
20:40 -
Knock
19:39  -
Stuck Option
21:18 -
Viaje al centro de la tele
20:20  -
España directo
21:00 -
Cap de afiş
20:00  -
Poesis
20:55 -
Videodedicaţii
20:00  -
Show de show
23:30 -
Fast Lane
20:20  -
Fast Lane
20:45 -
Sounds Of Trace
20:00  -
#DYK?
23:00 -
Comoara de pe Insula Şarpelui
20:00  -
Expediţie necunoscută
21:00 -
Pe poteci
20:30  -
România mea
21:00 -
Preţuieşte sănătatea
20:00  -
Bucuria poveştilor
20:45 -
All about Music
20:30  -
DND My Night
01:00 -
Top 50 00s Pop Hits!
19:00  -
Taylor Swift: The Hits
23:00 -
Pump Up the 80s Party!
18:00  -
... So 80s!
00:00 -
Căutătorii de aur din Australia
20:25  -
Rable şi bani gheaţă
21:15 -
Maşinării de război
20:05  -
Hărţi criminale
21:05 -
Dominic Monaghan în sălbăticie
20:00  -
Cum au cucerit lumea câinii şi pisicile
20:45 -
Maşinării de război
20:05  -
Hărţi criminale
21:05 -
BIG IN
20:00  -
Eat, Sleep, ZU, Repeat
21:00 -